TRAVIAN Відповіді

Давайте почнемо з Вашого питання

Пошук відповідей на питання

Щоб знайти відповідь, виберіть базову категорію, а потім обирайте підкатегорії, доки не отримаєте відповідь. У випадку, якщо Ви не можете знайти відповідь, зв'яжіться з нами.

У мене є питання про ...

Давайте з'ясуємо деталі:

Пошук по карті сайту

Ви віддаєте перевагу пошуку через карту сайту? Немає проблем, просто користуйтеся картою сайту, щоб знайти відповідь.

G - Торгові маршрути

Торгові шляхи дозволяють вам налаштувати поставки, які будуть здійснювати ваші торговці кожен день, у визначений вами час. Торговий маршрут діє 7 днів (3 дні на швидкісному сервері).

торговій маршрут1
Торговий шлях можна створити на ринку. Як тільки у Вас стане більше одного села, там з'явиться закладка «Торгові маршрути». Для створення торгового шляху натисніть «Створити новий торговий маршрут».
торговій маршрут2

Після натискання на «Створити новий торговий маршрут» з'являться налаштування нового торгового маршруту.  У рядку «Сировина» введіть кількість ресурсів для транспортування. «Час початку» визначає час, у який торговці почнуть доставку сировини за маршрутом. Поле «Поставки» показує, скільки ходок торговці будуть робити за один день.

торговій маршрут3

Після створення шляху ви зможете його бачити в закладці «Торгові маршрути» на вашому ринку. У списку шляхів буде вказано кількість ресурсів для транспортування, час початку транспортування, у графі «Торговці» показано кількість торговців і їх ходок по дорозі. «1х3» у прикладі позначає, що для цього транспортування буде потрібно три торговця, які зроблять поставку протягом доби.


Особливість торгових шляхів. Твердження, що торговельний шлях буде діяти рівно 7 днів, не зовсім вірно. Точніше буде сказати, що торговельний шлях спрацює рівно 7 разів. Якщо торговий шлях не змінюється під час терміну своєї дії, то ці 7 разів розподіляться на 7 днів. Але в деяких випадках торговий шлях може працювати і менше днів. Наприклад, якщо ваш торговий шлях спрацює о 6 ранку, потім ви його відредагуєте, і він спрацює ще раз того ж дня, то кількість днів, що залишилися до кінця дії торгового шляху, зменшиться на 1.


Гарний та зрозумілий переклад?

Так   Задовільно   Ні

Ви отримали відповідь на своє питання?

Так   Задовільно   Ні

Відповідь легко зрозуміти?

Так   Задовільно   Ні